Lets make friendships
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lets make friendships

Dobrodosli na forum:Lets make friendships!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kristen Stewart!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
miccy
Svi te obozavaju
Svi te obozavaju
miccy


Broj poruka : 936
Datum upisa : 07.01.2010
Godina : 26

Kristen Stewart! Empty
PočaljiNaslov: Kristen Stewart!   Kristen Stewart! EmptyNed Jan 10, 2010 5:40 pm

Kristen Jaymes Stjuart (rođen 9. april, 1990) je američka glumica. Je najbolji za igru je poznata Leti Labud u sumrak i Novom Mesec, a repriza će svoju ulogu u Eclispe. Ona je takođe glumio u filmovima kao što su Soba panike, Zathura, u zemlji žena, Adventureland i Messengeri.

Rani život

Kristen Steuart je rođena i odrasla u Los Anđelesu [1]. [2] [3] Njen otac, Džon Stjuart je reditelj i televizijski producent koji je radio za Foks [4]. Njena majka, Žil Man-Stjuart je pismo supervizora poreklom iz Maroochыdore, Kvinslend, Australija [3] [5] [6] [7] Ona ima starijeg brata, Kameron Stjuart [8]. Stjuart pohađala školu do sedmog razreda, a zatim nastavio školovanje. po prepisci [3]. Ona je od završetka srednje škole [9.]
Sta mislite o njoj?
Nazad na vrh Ići dole
~♥ Sexy mačkica ♥~
Svi te obozavaju
Svi te obozavaju
~♥ Sexy mačkica ♥~


Broj poruka : 726
Datum upisa : 07.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Nigde xD

Kristen Stewart! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kristen Stewart!   Kristen Stewart! EmptyNed Jan 10, 2010 7:45 pm

Iskreno,nervira me...sva je umisljena i ne zna da glumi..znam da ima njenih fanova i izvinite ali to je moje misljenje..
Nazad na vrh Ići dole
miccy
Svi te obozavaju
Svi te obozavaju
miccy


Broj poruka : 936
Datum upisa : 07.01.2010
Godina : 26

Kristen Stewart! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kristen Stewart!   Kristen Stewart! EmptyNed Jan 10, 2010 7:49 pm

I mene nerwira....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kristen Stewart! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kristen Stewart!   Kristen Stewart! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kristen Stewart!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Lets make friendships :: Sve o nama :: Poznate licnosti :: Glumci-
Skoči na: