Lets make friendships
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lets make friendships

Dobrodosli na forum:Lets make friendships!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Stihovi o prijateljstvu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Mejor amiga<3
Admin
Admin
Mejor amiga<3


Broj poruka : 134
Datum upisa : 05.01.2010

Stihovi o prijateljstvu Empty
PočaljiNaslov: Stihovi o prijateljstvu   Stihovi o prijateljstvu EmptyČet Jan 07, 2010 2:32 am

Pisite!
Nazad na vrh Ići dole
https://makefriendships.forumsr.net
miccy
Svi te obozavaju
Svi te obozavaju
miccy


Broj poruka : 936
Datum upisa : 07.01.2010
Godina : 26

Stihovi o prijateljstvu Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi o prijateljstvu   Stihovi o prijateljstvu EmptyČet Jan 07, 2010 5:53 pm

*..Ja nisam pauk i ne pletem mrežu,
ali znaj da najljepše uspomene za tebe me vežu.
U svakom prijatelju trazim sreću, ali tebe nikad
zaboraviti neću…najvise..*

~Nemoj nikad plakati ti predivno biće!Svaka tvoja suza i mene se tiče!
Svaka tvoja suza i mene boli,jer ja sam tvoja prijateljica koja te mnogo voli! ~

*..Nebo se sjaji kad ga zvjezde prekriju,lice se ponosi kad ga suze sakriju,
srce je srećno kad ga zima ne zebe,život je lakši S PRIJATELJICOM POPUT TEBE..*

~Na ovaj papir bijele boje ne mogu stati sve želje moje.
Može stati nekoliko slova,volim te volim prijateljice moja~

*..Nemoj plakati ti si jedno preslatko bice svaka tvoja suza i mene se tice
svaka tvoja boli mene jos vise boli i znaj da te tvoja drugarica najvise voli.
i znaj da ti ja zelim najvecu srecu jer si drug kojeg nikad u zaborav dati necu.
ti si osoba koja zna sve o meni kada ti pricam tajne drugi su nijemi.nijedna tvoja
tajna nije javna niti ce je ko znati tvoja drugarica ti zeli da te sreca prati..*

~Drugarstvo je zvezda koja nebo krasi treba je cuvati da se ne ugasi!!!~

*..Mozda nisam uvek tu pored tebe,ali za nase prijateljstvo dajem sve od sebe…
Jer vreme prolazi i shviatam da pravi prijatelji vrede…Godine ce i dalje teci,
ali ja ti moram reci i kad budes daleko i u mislima ti bude drugi neko,volecu te kao sad
…iskreno i jako,jer se NAJBOLJE DRUGARICE VOLE TAKO…*

~Mi smo drugarice i ne znamo za zlo,mi smo vestice koje smehom pomeraju tlo,
mi smo jedine drugarice koje znaju sta ljubav znaci,sa ovim drugaricama niko ne
sme da se kaci…Mi cemo zauzeti celu planetu jer mi smo NAJBOLJE DRUGARICE NA SVETU!!! ~

*..Drugom cu te zvati cak i tada kad ne budes znao svoj put,i bude ti potrebna nada!
Potrazi me kad jednom ostanes sam,tad cu ti trebati ja,znam.
Posjeti me na ono prijateljstvo sto smo imali nekad,ono prijateljstvo i lijepe rijeci,
ti znaj da covjek voli i pati,al prijatelj sve lijeci,zelim ti u zivotu srecu,pamtit cu te zauvjek,zaboravit te necu!..*

~Posadit cu dvije ruze neka rastu nek se druze jednoj da cu ime svoje drugoj
da cu ime tvoje u znak prijateljstva medu nama nek cvjetaju godinama.. ~

*..Hvala ti za radost,sreću i smjeh,hvala ti za utehu i svaki skriveni greh,
hvala ti za rječ što suze briše takav se PRIJATELJ ne nalazi više…*

~Kad kažem život pomislim na Boga,kad kažem ljubav pomislim…znaš ti na koga,
šta je prijateljstvo kad pitaju mene ja se samo osmehnem i pomislim na tebe ~

*..Nije me strah kad ostave me svi jer znam da me neces ostaviti ti…Nije me strah
kad oluja se sprema jer znam da poput tebe niko osim mene prijateljicu nema..*

~U ovom surovom svetu iskrenih je malo, izneveriti ce te mnogi do kojih ti je stalo,
ali uvek veruj u boga i bolje vreme i sta god da se desi racunaj na mene.~

*..Meni mozes reci sve,
tajne i strahove,
ljubavi bolne i srusene,
meni mozes priznati sve,
i kada si sretna i tuzna
i kada te boli,znaj
da te tvoja drugarica voli..*

~Neka zvezde padaju za tvoju srecu, nek sunce sja za tvoju ljubav vecnu
i neka mesec obasja celi zivot tvoj, a ti zauvek ostani dobar prijatelj moj…~

*..Ako jednom budes sam, ostavljen i slomljen zivotom, ako ti suze poteku niz lice,
ako se u svemu razocaras, uvek cu biti uz tebe, jer moje je ime prijatelj pravi!!!..
*Zelim da kod tebe tuga ne zaluta, da na vrata tvoga srca prava ljubav zakuca, da ti se ispune sve zelje i da nikada ne zaboravis prave prijatelje.

*Zelim da je sreca uvek sa tobom, da te prati ljubav od kamena jaca, da te ljudi vole i cene i da u zivotu ne znas za probleme.

N*ikada ne placi za njim, tugu nosi sa sobom, veruj - jednog dana patice i on za tobom! I u ovom trenutku kad najvise volis, sve drugo ucini, samo nemoj da molis!!

*Pogledaj me bar jednom, ispuni mi ovu zelju, jer ja te jos uvek volim najbolji prijatelju!!!
*Kad munje i gromovi zavladaju nebom... Kad kiše opustoše leto... Kada se stope nebo i zemlja... Tek tad cu se rastati od tebe jer život nije ništa bez prijatelja!

*Mnogi ljudi ce ti prolaziti kroz zivot, ali samo pravi prijatelji ce te voleti i ostaviti trag u srcu.

*Neka te dok spavaš cuva dobri duh kojeg smo zajedno otkrili i dopustili mu da nas poveže nitima, koje niko ne može ni videti, ni pokidati - nitima PRIJATELJSTVA

*Svet je prevelik da bi ga otkrili, noc je pretamna da bismo videli, zvezde daleko da bi ih dotakli i NAŠE PRIJATELJSTVO PRELEPO DA BI GA SRUŠILI!!!

*Sunce sja, ali zalazi, Zivot je lep ali prolazi, slusaj sve al ne veruj svima, jer pravih prijatelja malo ima!
Prijatelj se lako nadje kad se peva i veseli , ali kad ti tonu ladje vidis ko ti dobro zeli ....

*Ako ti u zivotu tesko bude i sretnes zle ljude, ako ti srce duboko rane, ja necu dati da ono stane, necu ti reci zbogom, bicu drug i plakacu sa tobom ....

*U ovom surovom svetu prijatelja je malo najcesce te iznevere oni do kojih ti je stalo,zato veruj u sebe i neko bolje vreeme i sta god da se desi uvek racunaj na mene......

*Jedna munja ne znaci nista na nebu u kojem su urezane godine , snovi i druženja, jer ljubavi dolaze , traju i gube se, a prijatelji traju kao vecnost.

*Na ovom svetu mnogi ljudi su zli,zapamti da ti prijatelji ne mogu biti svi. Mnoga ce prijateljstva puci i goreti ali ce te samo pravi prijatelj uvek voleti bez obzira kakvi bili drugi.
Nazad na vrh Ići dole
ஜ Angie ஜ
Upoznajes se sa clanovima
Upoznajes se sa clanovima
ஜ Angie ஜ


Broj poruka : 52
Datum upisa : 08.01.2010
Godina : 28
Lokacija : in my crazy world!!!

Stihovi o prijateljstvu Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi o prijateljstvu   Stihovi o prijateljstvu EmptySub Jan 09, 2010 2:56 pm

Kada se spuste okovi nemira i jada, znam bices mi uteha i nada. Kad jednom ne bude nasih ludosti i smeha, kad nam ostare lica uvek ces biti MOJA NAJBOLjA DRUGARICA!!!

Jednom kad odes daleko, putem koji ti zivot da, bar se jednom seti ka sam ti drugarica bila ja. I kad najteze ti bude, stisni zube i ne placi, poslednje dane zivota pobedjuju najjaci, nikad suzu ne pusti, jer to niko shvatiti nece. Ne zaboravi, drugarice moja, nismo jedini bez srece.... Jednom kad odes daleko, pozelecu ti srecu, a dane prijateljstva nikad zaboraviti necu...

Drugarstvo je krho kao latica ruze, za oslonac u zivotu prijatelji sluze, zato hrabro i odlucno kroz zivot gazi jer te tvoja drugarica sa strane pazi!!!

Ako ti u zivotu tesko bude i sretnes zle ljude, ako ti srce duboko rane, ja necu dati da ono stane, necu ti reci zbogom, bicu drug i plakacu sa tobom!

Hvala ti za srecu, radost i smeh, hvala ti za svaki sakriveni greh. Hvala ti za rec sto suze brise,takav se prijatelj ne radja vise!

Ako se ikad sretnemo, pružit cemo ruke kao prijatelji stari. Dignut cemo cašu za one koji se vole, jer mi to nismo znali!
Nazad na vrh Ići dole
Boom Boom ♥ !
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 25
Datum upisa : 12.01.2010

Stihovi o prijateljstvu Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi o prijateljstvu   Stihovi o prijateljstvu EmptyUto Jan 12, 2010 7:28 pm

kad bi prijateljice imale etiketu na tvojoj bi pisalo:100% posebna!Boja-vesela!Vrijednost-neprocjeniva! Made in - my heart! Čuvati-od svega! Voljeti -do neba!~
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stihovi o prijateljstvu Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi o prijateljstvu   Stihovi o prijateljstvu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stihovi o prijateljstvu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Lets make friendships :: Prijateljstvo :: Slike,stihovi o prijateljstvu-
Skoči na: