Lets make friendships
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lets make friendships

Dobrodosli na forum:Lets make friendships!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My Diary...... by AleXandra

Ići dole 
AutorPoruka
alexandra
Upoznajes se sa clanovima
Upoznajes se sa clanovima
alexandra


Broj poruka : 55
Datum upisa : 07.01.2010

My Diary...... by AleXandra Empty
PočaljiNaslov: My Diary...... by AleXandra   My Diary...... by AleXandra EmptySub Jan 09, 2010 1:09 am

My Diary...... by AleXandra Diva_Diary-Pink-FG
Nazad na vrh Ići dole
alexandra
Upoznajes se sa clanovima
Upoznajes se sa clanovima
alexandra


Broj poruka : 55
Datum upisa : 07.01.2010

My Diary...... by AleXandra Empty
PočaljiNaslov: Re: My Diary...... by AleXandra   My Diary...... by AleXandra EmptySub Jan 09, 2010 1:24 am

I strana

08.01.2010., petak...

Ahh... Napokon sam joj rekla. Pa jer ona moja najbolja drugarica ili sta....
Nina (moja "najbolja drugarica"): "e blokirala sam jovany. poslala mi je neku poruku za badnje vece.. al' lepa poruka i ja sam joj napisala da me ne smara vise.. i nije nista odgovorila.. onda sam je izbrisala iz prijatelja i blokirala... xD"
Ja: Ok. Ali nisi se posvadjala s njom. Nego je otkacila. I to privremeno. Sta ti fali da joj lepo kazes u lice sta mislis o njoj?? Ja sam je otkacila 100 puta, ali me ona ponovo smarala, i na kraju sam joj rekla sta mislim o njoj. Ali ne teram te ja da ti radis sta neces. samo ti otvaram oci . Da mi se ne zalis posle sto te smara. I da ne bude da ti nisam rekla...
Shvati, to nije bilo svadjanje, nego si je *otkacila*
I ona je bilde, meni se nesto kurci da se druzi s tobom i smara me, samo zato sto ti nemas "hrabrosti", ili sta vec da joj jednostavno kazes da je debil Msm ja uvek ljudima u facu kazem sta mislim o njemu.
Cim je ona pocela da me nervira, rekla sam joj...a ne da se smaram tamo s njom, nznm kako ti ne dosadi, ali ok.
Necu da se mesam u to. Samo nemoj da mi pricas posle kako te smara....jer videces da cete smarati ....




Ne verujem..... Kako nema hrabrosti!
Otkacila" je Jovanu, a Jovana joj je rekla "Ta alexandra mnogo prica bajke"! I Nina joj nista nije rekla. Sad ispadne da sam ja nagovarala Ninu, a ona se meni zali kako je Jovana smara...
Tako da sam ja napisala Jovani poruku:

"1. Ja ti nisam ni pregledala pismeni iz eng., a i to ce ti razredna pokazati u ponedeljak
2.Nerviras Ninu jos pre nego sto smo se ja i ti posvadjale, ali te je ona tek sad isqlirala...ja nini nista nisam rekla, jer sam s tobom odavno zavrsila
3. Nemoj da sam cula da si me jos jednom uzela u usta, ima haos da ti napravim"

Ali Jovana mi nije odgovorila....msm ta pacenica nikad ni nema kredita.... Grrrrr, kako ne shvata da je CELA SKOLA mrzi?!?!?! I necu samo ja de je bijem u ponedeljak, nego svi iz '96., '95., '94. generacije...opusteno... Razz
Sad idem da citam "Hajduk Stanka"... moram do ponedeljka da zavrsim...samo jos 300 strana Razz .... Razz Smor.... Laku noc.


Tvoja AleX




slobodno komentarisite.... :*
Nazad na vrh Ići dole
alexandra
Upoznajes se sa clanovima
Upoznajes se sa clanovima
alexandra


Broj poruka : 55
Datum upisa : 07.01.2010

My Diary...... by AleXandra Empty
PočaljiNaslov: Re: My Diary...... by AleXandra   My Diary...... by AleXandra EmptySub Jan 09, 2010 9:45 pm

09.01.2010., subota... 19:33h

Jovana mi nije odgovorila na sms..xa-xa-xa... Bodala! Ali me blokirala na face-u... xD I treba.....
A sto se tice gospodina Khm.... I dalje je gluuuup, ustvari, gluplji je nego sto je i bio... moram da dignem ruke od njega.... Razz
Ahhh.... Veceras idem u grad, i nadam se da se necu smoriti i smrznuti kao i prosle subote.....
Zivote! Jos 200 strana "Hajduk Stanka" i 2-3 rada iz likovnog. 5 lekcija iz istorije da ne pominjem..i sve to do ponedeljka ujutru.... Nek me spali grom i skrati mi muke... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My Diary...... by AleXandra Empty
PočaljiNaslov: Re: My Diary...... by AleXandra   My Diary...... by AleXandra Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
My Diary...... by AleXandra
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dear diary
» Alexandra ...... <3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Lets make friendships :: Sve o nama :: Dnevnik-
Skoči na: